Bize Yazın / Contact Us

Yandaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz / Use the form on the right to contact us.

27 Kemeraltı Cd.
İstanbul, 34425
Turkey

+90 212 2459600

sikca-sorulan-sorular.jpg

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

 

Nürnberg’deki fuarda standım olacak, dekorasyonu konusunda yardımcı oluyor musunuz?
Evet olabiliriz, bununla ilgili NürnbergMesse’nin çalıştığı hazır stand yapım firmalarını kullanabilirsiniz ya da şirket olarak bizim çalıştığımız çözüm ortaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Her iki şekilde bizimle +90 212 2459600 ’dan irtibata geçebilirsiniz.

Devlet, fuara katılan firmalara teşvik veriyormuş, bununla ilgili bilgi verebilir misiniz?
Doğrudur, Ekonomi Bakanlığı yurtdışındaki bireysel fuarları desteklemektedir. Bunun için her yıl desteklenecek fuarların bir listesi yayınlanır ve burada o yıl düzenlenecek fuarların adları, tarihleri ve sektörleri detaylı bir şekilde listelenir. Daha ayrıntılı bilgi için www.ekonomi.gov.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fuara katılmak istiyorum, stand alanını rezerve edebilir miyim?
Stand alanı rezervasyonu yapılmamaktadır, ancak katılmak istediğinizi sözlü olarak onayladıktan sonra en fazla iki iş günü içerisinde başvuru formunu eksiksiz bir şekilde tarafımıza yollamış olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde garanti veremiyoruz.

Katılım için başvuru formunu nerede bulabilirim?
Her fuarın başvuru formu farklıdır, bunun için katılmak istediğiniz fuarın ana sayfasından başvuru formunu indirmeniz gerekmektedir.

Katılım için başvuruyu kime ve nasıl yapmam gerekiyor?
Başvurunuzu online olarak ilgili fuarın sitesinden doğrudan yapabileceğiniz gibi bizimle irtibata geçerek de yapabilirsiniz. Başvurunuzun kesinlik kazanması için formun eksiksiz bir şekilde doldurulmuş ve imzalanmış olması gerekmektedir. Yardım için bizimle +90 212 2459600 ’dan irtibata geçebilirsiniz.

Başvuru formunu nasıl dolduruyorum?
Genelde tüm formlarda öncelikle firma bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir, sonra fuara göre daha ayrıntılı sektör bilgileri girilmesi gerekir. Form doldurma aşamasında destek gerekiyorsa bizimle +90 212 2459600 ’da irtibata geçebilirsiniz.

Fuar alanına nakliye konusunda destek oluyor musunuz?
Bu konuda çalıştığımız çözüm ortaklarımız var. Genel olarak tüm fuar nakliyesi işleri için Kühne+Nagel firmasını öneriyoruz, sadece IWA fuarı için Schenker Arkas firmasıyla çalışmanız gerekmektedir (silah taşıma konusu olduğu için). İrtibat için tıklayınız.

Fuarla ilgili tanıtım ve reklam konularında nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Tüm fuar katılımcılarına NürnbergMesse tarafından belli tanıtım paketleri sunulur (marketing paketi), bunların bir kısmı her katılımcının ek ücret karşılığında mecburi alması gereken hizmetlerdir (fuar kataloğunda logolu firma bilgisi, fuar sitesinde link vs.), bir kısmı da opsiyonel olarak sunulan katılımcının satın alabileceği tanıtım hizmetleridir. Bunun dışında, fuardan maksimum şekilde yararlanabilmeniz için bizim de size sunabileceğimiz pazarlama hizmeti bulunuyor. Konuyla ilgili bizimle +90 212 2459600 ’dan irtibata geçebilirsiniz.

Ulaşım ve konaklama konularında hizmet sunuyor musunuz?
Evet, Türsab’a bağlı A grubu acentası olduğumuz için size fuarla ilgili veya farklı amaçlı seyahat programlarınız için en uygun teklifleri hazırlayabiliriz.

Fuara katılacağım ama vizem yok, bu konuda yardımcı olabiliyor musunuz?
Evet, belli bir ücret karşılığında ticari vize almanız konusunda size yardımcı oluyoruz. Vize talep yazısı hazılamamız için sizden bazı bilgiler alıyoruz ve vize başvuru formunu doldurmanızı istiyoruz. Başvuru için randevu alındıktan sonra evrak teslimi ve parmak izi alınması için randevuya bizzat başvuranın gitmesi gerekiyor. Daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Katılacağım fuara başvurumu yaptım, ödemeyi nasıl ve kime yapıyorum?
Başvurunuz eksiksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra son teyidi vermek üzere fuar organizatörü (örneğin NürnbergMesse) tarafından incelenir ve onaylanır. Bir süre sonra size yurt dışından fatura kesilir ve ödemenin de belirlenen süre içerisinde hesaba havale edilmesi istenir. Eğer stant alanı dışında bizden başka ücretli hizmetler aldıysanız size ayrıca bunlarla ilgili tarafımızdan hizmet faturası kesilir.

İlgilendiğim fuara sadece ziyaretçi olarak katılmak istiyorum, sizden giriş kartı temin edebiliyor muyum?
Evet, temsil ettiğimiz fuarlarla ilgili size ücret karşılığında giriş kartı temin edebiliriz. Bunun için bir kart talep formu doldurmanız gerekmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için bizi +90 212 2459600 'dan arayabilirsiniz.