Bize Yazın / Contact Us

Yandaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz / Use the form on the right to contact us.

27 Kemeraltı Cd.
İstanbul, 34425
Turkey

+90 212 2459600

IMG_9711_1.jpg

HAKKIMIZDA

Bilbao Exhibition Centre, Hamburg Messe, NürnbergMesse, ACREX, ADDIT3D, AEE, ALUCAST, Analitica, Beviale Moscow, BIEMH, BIOFACH, BIOFACH America, BIOFACH China, BIOFACH India, BIOFACH Latina, Brasil Cycle Fair, BrauBeviale, Broadcast India, Chillventa, CHINA DIECASTING, CRAFT BEER CHINA, CRAFT BEER ITALY, ECS, embedded world, Enforce Tac, EUROGUSS, FachPack, FCE Cosmetique, FCE Pharma, FENSTERBAU, FENSTERBAU India, FERROFORMA, FeuerTRUTZ, FSIE, GaLaBau, Glass SA, gmec, Greenery & Landscaping, Holz-Handwerk, Interzoo, Intl. Powder & Bulk, it-sa, it-sa India, IWA, Maritime Future Summit 2018, MeatEx, MS&D, MT-CONNECT, PAINTINDIA, Perimeter Protection, PET SA, POWTECH, POWTECH Brasil, POWTECH India, REFCOLD India, SAECCE, SENSOR+TEST, SINAVAL, SMM, Stone-tec, SUBCON, U.T.SEC, URB Trade Show, VIVANESS, WindEnergy, Delhiwood, Indiawood, Mumbaiwood

HAKKIMIZDA

 

H.W. FEUSTEL 1926 yılında Bay Hans Walter Feustel tarafından İstanbul’da kurulmuş, faaliyet alanlarındaki küçük çaplı değişikliklerle günümüze gelerek Feustel Fairs & Travel olarak devam etmektedir.
 
 1974 yılında "Deutsche Messe AG Hannover" ve aynı yıl "Messe Frankfurt GmbH’’ ile başlayan ve Düsseldorf IGEDO ile devam eden fuar temsilciliği, söz konusu  fuar işletmelerin İstanbul’a gelip şube açmaları ve burada fuar düzenlemeleri ile sona ermiştir. Daha sonra Nürnberg Messe GmbH, Leipziger Messe GmbH ve BEC – Bilbao Exhibition Centre fuarlarının Türkiye Resmi Temsilciliğini alarak 80 yıl önce başlayan profesyonellik anlayışını sürdürerek, Türkiye'de fuar temsilciliği ve fuar seyahati konularında da en güvenilir isim olmaya devam etmektedir.
 
Son olarak Hamburg Messe und Congress'in temsilciliğini de bünyesine ekleyerek portföyünü genişletmiş olan Feustel, Deutsche Messe AG Hannover fuarlarının da resmi seyahat satış acentası olarak iş birliğini devam ettirmektedir.
 
Feustel Fairs & Travel, Türk seyahat sektöründeki tecrübesi ile fuar temsilciliği, uçak bilet satışı, seyahat paketleri düzenleme ve yeni ürünler geliştirme konusunda uzmanlaşmış ve misafirleri ile arasında profesyonelliği ile mükemmel bir güven ortamı oluşturmuştur.

Feustel Nostalji
eski_2 copy.png
170089_498642212718_693782718_5931001_3538258_o.jpg
istanbul-gezisi-karakoy-iskelesi-galata-koprusunden.jpg
 

TEMSİLCİLİKLER

HİZMETLERİMİZ